PUNO NGA SHTEPIA DHE FITONI PARA

Kërkohet punë nga: VikAgency 09 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Ke menduar ndonjëherë se ti, si edhe shumë të punësuar të tjerë tani duke kushtuar vetëm 2 orë në ditë kohë, mund të fitosh para online duke shpërndarë reklama përmes internetit nga shtëpia jote.

Ky program është krijuar me qëllim që t'u tregojmë njerëzve qelësin e suksesit për të fituar para online duke punuar nga shtëpia.

"Gjdokush" mund të fitoj para online pa marrë parasyshë moshën, gjininë apo përvojën. Me rëndësi është që personi të ketë një kompjuter, laptop ose telefon ku mund të kyqet në internet.

Tani edhe TI mund të fillosh punën menjëherë qfarë të duhet është vetëm :

1). Një lidhje në internet.
2). Përafërsisht 2 orë në ditë kohë ti kushtosh punës.

Na kontakto tani në e-mail per me shume informata

Email : vikagency.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim