Pristine granite

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Pristine granite 05 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Pristine granite inc ne canada kerkojm nje puntor-e personi duhet ta njoh gjuhen angleze dhe punen me kompjuter per informata me te hollsishme nr kontaktues ne canada +17809014653 ose ne kosov 045522127 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim