Punojm-Knauf-fasad-Glet-Ngjyr-

Kërkohet punë nga: Trockenbau-Buli 19 Mar 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Punojm keto pun profesionale
Kontaktoni edhe ne viber+whats App
+4915751888470
KNAUF
FASAD brenda dhe jasht
GLET
Puc
INSTALIM TE RRYMES
KERAMIK
NGJYR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim