keramik punues

Kërkohet punë nga: avdulla 07 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
bejm keto pune:
keramika
shkall
granit,merme
gur dekurues
dhe izolimin e ftoft
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim