kryejm pun ndertimi gled fasa ndertim i plot

Kërkohet punë nga: elmi 10 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
kryejm keto pun: gled fasada pllaka kulma renovim i plot si dhe ndertim i plot per me shum info na kontaktoni. Tel 044 157 262 ose 044 762 292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim