ofroj pun

Kërkohet punë nga: Mergim 03 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Ofroj pun per 1 puntor ne auto larje kushtet duhet te jeti i prishtines apo rethines dhe duhet te ket prevoj pune. Pga e volitshme per me shum na kintaktoni ne 045 620 199.flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim