1 Delivery dhe 1Kamarjer

Kërkohet punë nga: Besnik 25 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Patjeter duhet te kene patent shofer kategorin B, dhe te jene te moshes prej 20 deri 28 vjeqar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim