Banakiere

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: caffeina bar 05 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet nje banakiere femer per pune ne cafe bar ne Prishtine -Bregun e Diellit, te kete pervoj pune eshte perparsi, kandidatet e interesuara te lajmerohen ne telefon ose direkt ne Caffeina- sports bar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim