Gjellberes

Kërkohet punë nga: afrim 28 Tet 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
ofrohet nje vend pune per nje gjellberes ne Albi mall te interesuarit te lajmrohen ne tel 044-157-820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim