Kërkohen 2-puntorë për autolarje

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: imperial 15 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkojm dy puntor për autolarje te ken përvoj pune rroga sipas marrveshjes te interesuarit le te lajmrohen ne nr telefonit ose edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim