Kërkohet kuzhinier për kafiteri bar

Kërkohet punë nga: Festimi 25 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kërkohet një kuzhinier për një lokal kafiteri/bar në qendër të Prishtinës!
Të ketë përvojë në sandwicha pizza meze dhe të tjera!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim