Kërkohet punë

Kërkohet punë nga: Albert 06 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune si dhe kamarier ose shankistsi ndihems kuzhinjer apo njoh edhe picamen kam pervoj pune. ndonje restaurant orari i punes duhet te jet paradite .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim