Kërkoj një kuzhiniere

Kërkohet punë nga: Arsim 04 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj punë per një kuzhiniere me pervoj pune. Duhet të dijë te pergatis gjellrat, kifle, pica, llokuma etj... Puna eshte nga e hëna-premte nga ora 7:30 -16:00
Të interesuarat të lajmërohen ne tel.
044114087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim