Kërkojm 2 puntor

Kërkohet punë nga: Fatmir smajl 10 Gsh 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kërkojm 2 puntor shankista me përvoj pune.Orari i punës nga 7 - 17 të dielen nuk punohet të interesuarit le të lajmrohen në këtë telefon 045661719.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim