KUZHINIER DHE KAMARIER

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: RESTAURANT FRANCISKO 29 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Restorant spanjoll qe do te hapet se shpejti ne Kosove kerkon te punesoje: kuzhinier, kamarier dhe ndihmes kamarier. Kerkojme njerez serioze dhe me eksperience.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim