Kamarier-e

Kërkohet punë nga: SOS Pizza 21 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm Kamarier-e per pizzeri me orar te plote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim