Kamarier

Kërkohet punë nga: Ffff 01 Nën 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune si kamarier ne ndonje kafe bar&restaurant , kam pervoj pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim