Kamarier

Kërkohet punë nga: kamarier 03 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarier kam pervoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim