Kamarier

Kërkohet punë nga: Francisco Spanish Restaurant 21 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pune si kamarier. E domosdoshme, gjuha angleze dhe eksperieca ne restorante me nivel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim