Kamarjer ose shankist

Kërkohet punë nga: fejz 13 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KERKOJ PUN si kamarjer ose shannkist kam pervoj pune 6 vjeqare ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim