Kamarjer

Kërkohet punë nga: Shpejtim berisha 04 Jan 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj urgjent pun si kamarajer kam pervoj pune jetoj ne prishtin jam i martuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim