Kerjoj pun si Kamarjer ose SHankist

Kërkohet punë nga: Fejz 14 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si Kamarjer ose SHankist kam pervoj pun 6-vjeqare dhe jam 26 vjeqar ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim