Kerkoj Kamarier me Pervoje

Kërkohet punë nga: Meti 12 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarier/shankist me pervoje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim