Kerkoj Kamarjere

Kërkohet punë nga: Edison 14 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje kamarjere femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim