Kerkoj Kuzhinjer me Pervoje per Restorant

Kërkohet punë nga: Meti 27 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ju lutem me kontaktoni ne kete numer: 049 344 578
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim