Kerkoj Punë

Kërkohet punë nga: Toni l 13 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoi punë si shankist/kamarier kam pervojë pune , me orar te pasdites nga ora 16:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim