Kerkoj Pune Si Kamarier ose Banakier

Kërkohet punë nga: Albert 05 Jan 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune si kamarier ose Banakier lokacionet ne Prishtine ose Fush Kosove , me provoj pune me orar te plot

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim