Kerkoj Shankist/Kamarier me pervoje.

Kërkohet punë nga: Metiner 10 Sht 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ju lutem me kontaktoni ne numrin e telefonit: 049/344/357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim