Kerkoj dy Kamarier

Kërkohet punë nga: Vegim 11 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pun per dy Kamarier me pervoj pune.
Perparsi njohja e Gjuhes Angleze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim