Kerkoj kamarier dhe shofer per shperndarje ushqimi

Kërkohet punë nga: milot 31 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj kamarier dhe shofer per shperndarje ushqimi ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim