Kerkoj kamarier

Kërkohet punë nga: Vedat 16 Tet 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si kamarier kam provoj pune 6vite dhe njof gjuhen anlize dhe turke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim