Kerkoj ndihmes kuzhinjer/kuzhinjer

Kërkohet punë nga: Taverna 7 11 Dhj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet ndihmes kuzhinjer/kuzhinjer te jete i afte te punoje ne kuzhine rreth pregaditjes se ushqimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim