Kerkoj nje kuzhinier me pervojj pune

Kërkohet punë nga: AnkBar 16 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj nje kuzhinier me pervoj pune te interesuarit te lajmrohen ne nr 044 77 55 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim