Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: perparim 04 Tet 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarierose shankist kam provoj pun 4 vjet me orar vetem masdite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim