Kerkoj pun ne market

Kërkohet punë nga: perparim 30 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun ne market me palu ose me shiit kam provoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim