Kerkoj pun si KAMARJER ose SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 24 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KEROJ pun si KAMARJER ose SHANKIST kam pervoj pune 6-VJEQARE si KAMARJER dhe jam i gatshem te punoj vetem ne nderrimin e PASDITES ju faleminderit per MIRKUPTIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim