Kerkoj pun si kamarier -shankist

Kërkohet punë nga: .. 29 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si kamarier apo shankist orari i punes me pershtatet vetem mas dite provoj puna 4 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim