Kerkoj pun si kamarier shankist ne kaffe bar

Kërkohet punë nga: perparim 31 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarier&shankist ne kaffe bar kam provoj pune 5 vite dhe orari i punes me pershtetatet vetm masdie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim