Kerkoj pun si kamarjer ose shankist me provoj pune

Kërkohet punë nga: Gezim 20 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune si kamarjer ose shankist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim