Kerkoj pun si kamarjer

Kërkohet punë nga: Shpejtim 07 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj urgjent pun si kamarjer kam pervoj pune.ju lutem me kontaktoni ne 045569513 jam nga prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim