Kerkoj pun si picamen

Kërkohet punë nga: Drilon 09 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si picamen provij pune 4 vjeqare po ashtu kerkoj pun edhe si shankist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim