Kerkoj pun urgjent

Kërkohet punë nga: Shpejtim berisha 28 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj urgjent pun si kamarjer kam pervoj pune nr jem i tel 045569513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim