Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: besart 03 Sht 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarjer ose ndiims kuzhinjer urgjentisht..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim