Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: besart 12 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun urgjent si kamarjer ose ndims kuzhinjer ose ndoni pun tjeter..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim