Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Bekim gashi 15 Tet 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Pesh jam i pa pun kerkoj pun me njerz serjoz kam nevoj shum per pun.Punoj si kamkarier,skarist ose edhe si ndimes i kuzhinjeri kam pervoj 10 vjeq ne ket prf..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim