Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Anonim 18 Tet 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si shankist,kamarjer,gotalarës mundesisht me orar mas dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim