Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Buli 09 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kam provoj pune,ne kuzhin ne shank, dhe shyrbyes kamarjer. Jam i lir per momentin flm per mirkuptimin tuaj😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim