Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: arber 24 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun urgjent jam 17 vjeqar kam nevoj te punoj diku sepse prinderit i kam te semuar sjan ne gjendje te punojn mundeni edhe ne vajber +37744462643 kam punu kamarjer 6 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim