Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: ````````````` 25 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj qfardo pune qe m`ofrohet mund te punoj si kamarier , shank , ndihmes ne kuzhina te restaurateve , depo , markete te vogla dhe te mdha , magacina te ndryshme etj.. jom i aft per qdo pune qe e pranoj MUND TE PUNOJ NE PRISHTINE dhe ne FUSHE KOSOVE , Me kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim