Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Ridvan 03 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune kam pervoj pune kamarier shankist 6 vjet jam familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim